Z REGIONU: Uszkodzili samochód sędziego piłkarskiego

16-10-2012

POWIAT KROŚNIEŃSKI. Policjanci interweniowali po meczu na stadionie w Jasionce, podczas którego doszło do znieważenia sędziego piłkarskiego przez jednego z kibiców oraz uszkodzenia samochodu drugiemu sędziemu.


Wczoraj na stadionie w Jasionce, podczas meczu piłkarskiego pomiędzy miejscową drużyną, a MKS „Sokół” Domaradz, doszło do incydentu chuligańskiego. Zawiedziony kibic jednej z drużyn, prawdopodobnie niezadowolony z wyniku meczu, wtargnął na murawę boiska. Wyrażając swoje niezadowolenie z rozgrywanego spotkania, podbiegł do sędziego i niespodziewanie szarpiąc go podarł mu koszulkę sędziowską.

W związku z agresywnym zachowaniem kibiców, po zakończonym meczu, sędziowie spotkania, opuścili teren stadionu w asyście policyjnej. Wtedy na parkingu przed stadionem, stwierdzili przebitą oponę w przednim kole oraz porysowaną ostrym narzędziem maskę samochodu drugiego sędziego.

Policja ustala tożsamość osób biorących udział w tym incydencie, sprawdza organizację meczu oraz działania służb porządkowych. Jeżeli będą wykazane zaniedbania organizacyjne, Policja wystąpi do Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej o nałożenie kar dla organizatora meczu.

KMP Krosno

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.