Za nami Bieg Sokoli (ZDJĘCIA)

SANOK. Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku zorganizowało na sanockich „Błoniach”, w sobotę (20 października) „IV Bieg Sokoli – Niepodległościowy”.

Cel biegu:
– uczczenie 94 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, po 123 latach niewoli,
– kontynuacja realizacji hasła sokolego: „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Otwarcia biegu dokonał Bronisław Kielar pozdrawiając wszystkich zebranych sokolim pozdrowieniem – czołem! Powitał uczestników biegu, rodziców młodocianych uczestników, kibiców, wszystkich wspomagających organizację biegu oraz Zarząd i członków „Sokoła”.

Zarząd sanockiego „Sokoła” przy współpracy z Panem Ryszardem Długoszem, przygotował biegi na dystansach 500, 600, 800 i 1000 m dla dziewcząt i chłopców.

Zawodniczki i zawodnicy przyjechali z różnych miejscowości naszego powiatu – wszystkim serdecznie dziękujemy.

W biegu wzięło udział: 35 dziewcząt (20 – SP, 15 – G) i 12 chłopców (5 – SP, 7 – G)

Razem 47 zawodników

 

Wyniki

 

Gr. I – SP kl. III – IV – dziewczęta – 500 m

I. Martyna Jakiel – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

II. Julia Ostrowicka – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

III. Aleksandra Czarnecka – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

IV. Patrycja Radoń – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

V. Julia Żuchowska – SP nr 1 w Sanoku – mama: Joanna Warchoł-Żuchowska,

VI. Agnieszka Bacior – SP nr 1 w Sanoku – opiekun: Maria Mielecka,

VII. Klaudia Wiórek – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

VIII. Nikola Bobik – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

IX. Oliwia Lisowska – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

X. Sara Solecka – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

XI. Oliwia Dzik – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

 

Gr. II – SP kl. III – IV – chłopcy – 500 m

I. Wiktor Łuczycki – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Robert Ćwikła,

II. Kamil Bodnar – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Robert Ćwikła,

III. Dawid Głuszkiewicz – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Robert Ćwikła,

IV. Jakub Kaczmarski – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Robert Ćwikła.

 

Gr. III – SP kl. V – VI – dziewczęta – 600 m

I. Dominika Siuciak – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

II. Martyna Wojtanowska – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

III. Dominika Marcinik – SP nr 1 w Zagórzu – opiekun: Sylwia Mackiewicz,

IV. Anna Czubek – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

V. Wiktoria Węgrzyn – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

VI. Natalia Pawińska – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

VII. Dominika Radoń – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

VIII. Dominika Kuczma – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

IX. Jagoda Jalińska – SP nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz

 

Gr. IV – SP kl. V – VI – chłopcy – 800 m

I. Piotr Nałęcki – SP nr 1 w Sanoku – opiekun M. Nałęcki

 

Gr. V – G kl. I, II, III – dziewczęta – 600 m

I. Marzena Rajter – Gim. nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

II. Patrycja Nycz – Gim. Besko – opiekun: Ryszard Długosz,

III. Dominika Janik – Gim. nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

IV. Klaudia Durał – Gim. nr 1 w Sanoku – opiekun: Aneta Chytła,

V. Karolina Grfert – Gim. nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

VI. Natalia Bobik – Gim. nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

VII. Weronika Zegarowicz – Gim. nr 2 w Sanoku – opiekun: Kinga Zoszak,

VIII. Katarzyna Hydzik – Gim. nr 2 w Sanoku – opiekun: Kinga Zoszak.

IX. Jagoda Hydzik – Gim. nr 2 w Sanoku – opiekun: Kinga Zoszak.

X. Paulina Bogaczewicz – Gim. nr 2 w Sanoku – opiekun: Kinga Zoszak.

XI. Julia Bujas – Gim. nr 2 w Sanoku – opiekun: Kinga Zoszak.

XII. Amelia Kurek – Gim. nr 2 w Sanoku – opiekun: Kinga Zoszak,

XIII. Ewa Burdziak – Gim. nr 2 w Sanoku – opiekun: Kinga Zoszak.

XIV. Patrycja Maciejewska – Gim. nr 2 w Sanoku – opiekun: Kinga Zoszak.

XV. Maria Bodziak – Gim. nr 2 w Sanoku – opiekun: Kinga Zoszak.

 

Gr. VI – G kl. I, II, III – chłopcy – 1000 m

I. Maciej Hunia – Gim. nr 2 w Zagórzu – opiekun: Ewa Get,

II. Rafał Kurek – Gim. Tarnawa Dolna – opiekun: S. Mackiewicz,

III. Dawid Gaworecki – Gim. nr 2 w Zagórzu – opiekun: Ewa Get,

IV. Mateusz Błożowski – Gim. nr 2 w Zagórzu – opiekun: Tadeusz Nabywaniec,

V. Konrad Baryła – Gim. nr 4 w Sanoku – opiekun: Ryszard Długosz,

VI. Sitarz Marcin – Gim. Pobiedno – opiekun: D. Adamski,

VI. Szymon Skiba - Gim. nr 2 w Sanoku – opiekun: Kinga Zoszak.

źródło: Sokół Sanok

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."