Zaatakowali mężczyznę, który zwrócił im uwagę

28-05-2012

POWIAT SANOCKI. 40-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że po zwróceniu uwagi młodym mężczyznom został przez nich zaatakowany. Sprawcy bili i kopali go po ciele żądając pieniędzy. Gdy ich nie otrzymali oddalili się. Po kilkunastu minutach zostali zatrzymani przez policjantów.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Pobiedno  w piątek przed godz. 23. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 40-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jechał swoim samochodem. W pewnym momencie jadący przed nim opel zaczął zajeżdżać mu drogę oraz hamować utrudniając dalszą jazdę. 40-latek widząc, że opel zatrzymał się na przystanku autobusowym również się zatrzymał. Podszedł do kierującego i zwrócił mu uwagę, aby jechał prawidłowo i nie stwarzał zagrożenia.

W tym czasie z samochodu wysiadło kilku mężczyzn i zaatakowali pokrzywdzonego. Sprawcy przewrócili mężczyznę na ziemię i kopali go po ciele domagając się wydania pieniędzy. Przestali go bić, gdy zorientowali się, że nie otrzymają żadnej gotówki. Następnie uszkodzili tylne drzwi w samochodzie pokrzywdzonego i odjechali oplem w stronę miejscowości Wolica.

W wyniku podjętych przez policjantów działań po około 15 minutach w miejscowości Wolica opel został zatrzymany. Sprawcami zajścia okazali sie dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku 19 i 24 lata. Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie, do czasu złożenia stosownych wyjaśnień. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.