Zabrali rower, bo chcieli go sprzedać na złom

14-06-2012

SANOK. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z terenu sanockiej szkoły zabrali rower górski. Dzięki szybkiej reakcji kobiety, która widziała całe zajście oraz sprawnym działaniom policjantów, sprawcy zostali zatrzymani, a rower zwrócony właścicielowi.

Wczoraj przed godz. 10 w Sanoku na ul. Kochanowskiego mieszkanka jednego z bloków widząc dwóch mężczyzn kradnących rower poinformowała o tym szkołę. Następnie pracownica szkoły zadzwoniła na Policję.

Przybyli na miejsce policjanci po przeszukaniu terenu wspólnie ze zgłaszającą, zatrzymali sprawców kradzieży, którymi okazali się dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku 32 i 34 lat. Mężczyźni tłumaczyli, że mieli zamiar sprzedać rower w punkcie skupu złomu.

Sprawcy zostali przebadani na stan trzeźwości. Alkomat wykazał, że każdy z nich ma w organizmie po ponad 2 promile alkoholu. Rower wartości 1200 zł został oddany właścicielowi.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.