Zaginęła Sabina Zagórda

03-08-2012

SANOK. Komenda Powiatowa Policji w Sanoku poszukuje Sabiny Zagórdy, 28-letniej mieszkanki Sanoka. W środę 25 lipca 2012 r. w  godz. 18-20. wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Opis:
Komenda Powiatowa Policji w Sanoku poszukuje zaginionej 28-letniej mieszkanki Sanoka. Sabina Zagórda w środę 25 lipca 2012 r. wieczorem najprawdopodobniej w godz. 18-20. wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost około 165 cm, waga około 45 kg, szczupłej budowy ciała, włosy koloru kasztanowego, długie i proste, twarz szczupła, nos prosty, oczy ciemne.

Znaki szczególne: tatuaże przedstawiające różne symbole na prawym udzie, lewej kostce oraz lewym ramieniu.

W dniu zaginięcia ubrana była prawdopodobnie w spodnie i koszulkę z krótkim rękawem, buty sportowe Adidas koloru czarnego. Wzięła ze sobą czarną skóropodobną torebkę.

Informacje:
Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku tel. 13 46 57 310 lub 13 46 57 326 bądź  tel. alarmowy 997.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.