ZAGÓRZ: Pijany i bez prawa jazdy kierowca volkswagena!

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, podczas rutynowej kontroli prowadzonej w Zagórzu zatrzymali mężczyznę, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 59-latek stanie przed sądem.


W niedzielę, kwadrans przed południem na ul. Piłsudskiego w Zagórzu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę kierującego pojazdem marki volkswagen. W trakcie czynności prowadzonych przez funkcjonariuszy okazało się, że 59-letni mieszkaniec powiatu sanockiego nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Niepokój policjantów budził również stan trzeźwości kierowcy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie promil alkoholu.

Mężczyzna za popełnione czyny będzie odpowiadał przed sądem.

Policja przypomina, że kto znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego prowadzi pojazd mechaniczny, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

źródło: KPP SANOK

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."