Zderzenie samochodu z motocyklem

27-04-2012

SANOK. Kierująca seatem doprowadziła do zdarzenia nie ustępując pierwszeństwa przejazdu motocyklowi. Zarówno kierujący motocyklem, jak i jego pasażer zostali zabrani do szpitala.

Wczoraj, około godz. 21.30, dyżurny Policji odebrał zgłoszenie dyspozytora pogotowia ratunkowego o zderzeniu się samochodu osobowego i motocykla w miejscowości Niebieszczany. Na miejsce skierowano patrol Policji.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca seatem, 22-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego, jadąc drogą  w kierunku Sanoka chciała skręcić w lewo. W trakcie wykonywania tego manewru, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklem. Kierujący motocyklem, 16-letni mieszkaniec powiatu sanockiego wraz ze swoim 19-letnim pasażerem, z urazami nóg zostali przewiezieni do szpitala. Badanie wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.