Zderzenie samochodu z rowerem

BRZEGI DOLNE / POWIAT BIESZCZADZKI. Dziś rano w Brzegach Dolnych doszło do zdarzenia drogowego. Ranny w wypadku rowerzysta został przewieziony do szpitala w Sanoku.


Dziś rano dyżurny jednostki został powiadomiony o wypadku drogowym, który miał miejsce w Brzegach Dolnych na drodze K-84. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem golfem, 51-letni mieszkaniec gminy Olszanica, jadąc w kierunku Krościenka, na łuku drogi na moście zaczął wyprzedzać rowerzystę. Prawie w tej samej chwili rowerzysta skręcił w lewą stronę w wyniku czego doszło do zderzenia. Ranny w wypadku rowerzysta został przewieziony do szpitala w Sanoku.

Na miejscu wypadku policjanci przeprowadzili oględziny, zebrali ślady, ustalili i rozpytali świadków. Zbadali także stan trzeźwości kierującego golfem. Mężczyzna był trzeźwy. Sanoccy policjanci ustalili, że rowerzysta przebywający w szpitalu w Sanoku był trzeźwy.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny KPP Ustrzyki Dolne.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."