Znaleziono w lesie ciało 59-letniego mężczyzny

POWIAT SANOCKI. Wczoraj między 9 a 12 godziną w lesie w miejscowości Płonna znaleziono 59-letniego mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon, a jako prawdopodobną przyczynę śmierci podał uraz głowy.

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie odnalezienia ciała 59-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wczoraj w kompleksie leśnym w miejscowości Płonna trwały prace związane z czyszczeniem terenu po ściętych drzewach. Podczas ścinania drzewa pilarz zauważył, że obok pnia innego ściętego drzewa leży znany mu mężczyzna.

Natychmiast wezwał pomoc jednak lekarz po przybyciu na miejsce stwierdził zgon 59-latka. Jako prawdopodobną przyczynę śmierci podał uraz głowy. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań lekarskich. Czynności w sprawie ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia prowadzą policjanci z Komendy Policji w Sanoku.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."