Znaleziono w lesie ciało 59-letniego mężczyzny

29-02-2012

POWIAT SANOCKI. Wczoraj między 9 a 12 godziną w lesie w miejscowości Płonna znaleziono 59-letniego mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon, a jako prawdopodobną przyczynę śmierci podał uraz głowy.

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie odnalezienia ciała 59-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wczoraj w kompleksie leśnym w miejscowości Płonna trwały prace związane z czyszczeniem terenu po ściętych drzewach. Podczas ścinania drzewa pilarz zauważył, że obok pnia innego ściętego drzewa leży znany mu mężczyzna.

Natychmiast wezwał pomoc jednak lekarz po przybyciu na miejsce stwierdził zgon 59-latka. Jako prawdopodobną przyczynę śmierci podał uraz głowy. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań lekarskich. Czynności w sprawie ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia prowadzą policjanci z Komendy Policji w Sanoku.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.