AKTUALIZACJA: Znamy jednomandatowe okręgi wyborcze w Sanoku! (VIDEO HD)

SANOK. W dniu dzisiejszym na Sesji Rady Miasta radni zatwierdzą okręgi jednomandatowe. Jak udało ustalić się redakcji Esanok.pl, poszczególna komisje na ich temat wypowiedziały się pozytywnie. Zobacz proponowany kształt okręgów wyborczych w Sanoku.

 

Obwód Wyborczy nr 1

Boczna, Cicha, Daszyńskiego, Gieli, Grunwaldzka, Jagiellońska, Konarskiego (nr 3 do nr 13 i numery nieparzyste od nr 17 do nr 21), Plac Miast Partnerskich, Podgórze, Schody Balowskie, Schody Zamkowe, Sienkiewicza, Słowackiego, (od nr 8 do nr 18), Wąska, Wesoła, Winna, Zaułek Dobrego Wojaka Szwejka.

Adres siedziby obwodu: ZS nr 5, ul. Jagiellońska 22

Obwód Wyborczy nr 2

3 Maja, Cerkiewna, Franciszkańska, Grodka, Grzegorza z Sanoka, Jana III Sobieskiego, Joselewicza, Kazimierza Wielkiego, Kościuszki (od nr 3 do nr 16), Królowej Bony (nr 23 i nr 29), Lenartowicza, Łazienna, Modrzewskiego, Piłsudskiego, Plac św Jana, Plac św Michała, Rybacka, Rynek, Sanowa, Schody Franciszkańskie, Serpentyny, Wałowa, Żydowska.

Adres siedziby obwodu: Gimnazjum nr 2, ul. Jana III Sobieskiego 5

Obwód Wyborczy nr 3

Jasna (od nr 2 do nr 25), Krzywa, Matejski, Polna (od nr 11 do nr 19a), Południowa, Rolna, Rondo Beksińskiego, Rymanowska (od nr 1 do nr 48), Sikorskiego, Słowackiego, (od nr 20 do nr 121), Stara, Szkolna, Wiejska.

Adres siedziby obwodu: SP 2, ul. Rymanowska 17

Obwód Wyborczy nr 4

2 Pułku Strzelców Pdh., A. Mniszek-Tchórznickiego, Dmowskiego, Kościuszki (od nr 18 do nr 70), Mickiewicza (od nr 1 do nr 30 i nr 32), Orzeszkowej, Parkowa, Plac Harcerski, Plater, Szopena, Traugutta (od nr 1 do nr 5), Zacisze, Zamkowa, Żwirki i Wigury.

Adres siedziby obwodu: PWSZ, ul. Mickiewicza 21

Obwód Wyborczy nr 5

Asnyka, Baczyńskiego, Broniewskiego, Brzechwy, Brzozowa, Czesława Miłosza, Dąbrowiecka, Dąbrowskiej, Fredry, Głogowa, Iwaszkiewicza, Jana Wiktora, Jarzębinowa, Kaczkowskiego, Kasprowicza, Kolberga, Konopnickiej, Krakowska (od nr 8 do nr 30), Krucza, Leszczynowa, Leśmiana, Lewakowskiego, Nałkowskiej, Norwida, Okołowiczówka, Pigonia, Pola, Prusa, Rataja, Rymanowska (od nr 51 do nr 124), Staffa, Struga, Szczudliki, Ustronie, Wańkowicza, Wyki, Zamenhofa, Zapolskiej,  Żeromskiego, Żurawia.

Adres siedziby obwodu: budynek Rady Dzielnicy Dąbrówka, ul. Krakowska 36

Obwód Wyborczy nr 6

1000-lecia, A.N.M.P., Batalionów Chłopskich, Bema, Bojko, Didura, Doktora Zaleskiego, Dworska, Fastnachta, Glinice, Graniczna, II Armii Wojska Polskiego, Kalinowa, Krakowska, (od nr 34 do nr 192), Krzyżanowska, Księdza Antoniego Szypuły, Księdza Stajałowskiego, Kujawska, Lisowskiego, Małopolska, Mazowiecka, Mazurska, Mokra, Naftowa, Okulickiego, Piastowska, Podlaska, Pollaka, Pomorska, Prochaski, Skołozdro, Słuszkiewicza, Stachowicza, Stankiewicza, Stapińskiego, Stefczyka, Sucha, Śląska, Targowa, Witosa.

Adres siedziby obwodu: Filia Przedszkola nr 1, ul. Piastowska 47

Obwód Wyborczy nr 7

Bliska, Cegielniana, Czysta, Kiczury, Sąsiedzka, Zgodna.

Adres siedziby obwodu: Gimnazjum nr 4, ul. Jana Pawła II 25

Obwód Wyborczy nr 8

Sadowa (od nr 13 do nr 39 z wyłączeniem 13a)

Adres siedziby obwodu: Przedszkole nr 2, ul. Sadowa 11

Obwód Wyborczy nr 9

Jana Pawła II, Kamienna, Księdza Gorozdowskiego.

Adres siedziby obwodu: SP 4, ul. Sadowa 12

Obwód Wyborczy nr 10

Dembowskiego, Jabłoni, Sadowa (od nr 1 do nr 9 i nr 13a), Sierakowskiego, Śliwowa, Wiśniowa.

Adres siedziby obwodu: Żłobek nr 2, ul. Traugutta 23

Obwód Wyborczy nr 11

Heweliusza, Kopernika, Langiewicza.

Adres siedziby obwodu: ODK Puchatek, ul. Traugutta 9

Obwód Wyborczy nr 12

Armii Krajowej, Mickiewicza (numery nieparzyste od nr 31 do nr 37a oraz od nr 38 do nr 50), Poprzeczna, Staszica, Traugutta (nr 6 i nr 21).

Adres siedziby obwodu: GOPR, Mickiewicza 49

Obwód Wyborczy nr 13

Biała Góra, Białogórska, Bluszczowa, Chabrów, Goslara, Jaśminowa, Jodłowa, Krasińskiego, Kwiatowa, Liliowa, Maków, Międzybrodzka, Młynarska, Podlewskiego, Ruciana, Rybickiego, Szafera, Traugutta (od nr 8 do nr 83 z wyłączeniem nr 21).

Adres siedziby obwodu: TS Sanoczanka, ul. Kwiatowa 25

Obwód Wyborczy nr 14

Kochanowskiego, Ogrodowa

Adres siedziby obwodu: Gimnazjum nr 1, ul. Kochanowskiego 2

Obwód Wyborczy nr 15

Aleja Gen. B. Prugara-Ketlinga, (nr 2 i nr 4), Aleja Szwajcarii, Aleja Wojska Polskiego, Błonie, I Armii Wojska Polskiego, Królowej Bony (z wyłączeniem nr 23 i nr 29).

Adres siedziby obwodu: SP 1, al. Szwajcarii 5

Obwód Wyborczy nr 16

Aleja Gen. B. Prugara-Ketlinga (nr 1, nr 3 i od nr 6 do nr 24), Dworcowa (od nr1 do nr 13), Kolejowa, Lwowska, Opłotki, Przelotowa, Reja, Reymonta, Spokojna, Zielona.

Adres siedziby obwodu: PWSZ, Reymonta 6

Obwód Wyborczy nr 17

Chełmońskiego, Chrobrego, Gajowa, Gałczyńskiego, Kasztelańska, Kmicica, Kolorowa, Korczaka, Kosynierów, Kółkowa, Królowej Jadwigi, Łączna, Malownicza, Mieszka I, Mostowa, Narożna, Nastrojowa, Okrężna, Pawia, Poetycka, ppor. Mariana Zaremby, Przemyska, Przodowników, Przytulna, Rumiankowa, Rycerska, Sienna, Słowicza, Spacerowa, Stefana Batorego, Szewska, Świętojańska, Tetmajera, Turystyczna, Tuwima, Widokowa, Witkiewicza, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wschodnia, Wylotowa, Wyspiańskiego, Zagłoby, Zagumienna.

Adres siedziby obwodu: SP 6, ul. Przemyska 80

Obwód Wyborczy nr 18

Jasińskiego, Jesienna, Kasprzaka, Kilińskiego, Konarskiego (nr parzyste od nr 74 do nr 90 i od nr 131 do nr 141), Księdza Wołka, Leśna, Robotnicza, Słoneczna, Stolarska, Szklana, Wichrowa, Wiosenna, Wspólna, Zagumna.

Adres siedziby obwodu: Przedszkole nr 4, ul. Robotnicza 13a

Obwód Wyborczy nr 19

Akacjowa, Ceramiczna, Cmentarna, Kluski, Lipińskiego, (nr nieparzyste od nr 115 do nr 125 i od nr 126 do nr 246), Leszka Kawczyńskiego, Lipowa, Łany, Murarska, Nowa, Okrzei, Porcelanowa, Rysia, Sowia, Stawowa, Stróżowska (od nr 4 i od nr 15 do nr 40), Topolowa, Wierzbowa, Wilcza, Zagórska.

Adres siedziby obwodu: SP 3, ul. Stróżowska 4

Obwód Wyborczy nr 20

Mateusza Beksińskiego, Dworcowa (od nr 39 do nr 41), Kołłątaja, Kościelna, Lipińskiego, (od nr 1 do nr 114a i nr parzyste od nr 118 do nr 124), Rzemieślnicza, Stróżowska (nr 5 i nr parzyste od nr 8 do nr 14), Wolna.

Adres siedziby obwodu: Gimnazjum nr 3, ul. Lipińskiego 63

Obwód Wyborczy nr 21

800-lecia, Ciepła, Doktora Niedzielskiego, Głowackiego, Górna, Jagodowa, Jasna (od nr 30 do nr 40), Jezierskiego, Jordana, Kenara, Konarskiego (od nr 25 do do nr 73, numery parzyste od nr 14 do nr 18 i numery nieparzyste od nr 75 do nr 129), Malinowa, Niecała, Osiedle, Płowiecka, Pogodna, Polna (od nr 24 do nr 60), Poziomkowa, Pszenna, Sielska, Stawiska, Śniegowa, Środkowa, Warzywna, Za Potokiem, Zielna, Zigmunda

Adres siedziby obwodu: SPGM, ul. Konarskiego 22

Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."