Akcja „Znicz 2013″: Wzmożone patrole policji na cmentarzach (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Od 31 października Policja będzie prowadzić wzmożone działania pod kryptonimem „Znicz 2013″. Akcja potrwa do 3 listopada. Informujemy o zmianach w organizacji ruchu na terenie powiatu sanockiego.

Cmentarz Centralny – główny cmentarz w Sanoku usytuowany przy drodze krajowej nr 28 znajduje się przy ulicy Rymanowskiej. Do parkowania pojazdów przy tym cmentarzu wykorzystane będą dwa skrajne pasy ruchu ulicy Dmowskiego i ul. Rymanowskiej, parking przy ul. Rymanowskiej oraz ulice przylegle tj. ul. Kiczury, ul. Matejki oraz ulica Dąbrowiecka. Na ulicy Dąbrowieckiej zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu od ulicy Dmowskiego. Jeden kierunek ruchu zostanie wprowadzony również na ulicy Głogowej w kierunku ulicy Kiczury.

Cmentarz Północny (Posada)- przy drodze K-84 usytuowany przy ulicy Lipińskiego w Sanoku – do parkowania pojazdów przy tym cmentarzu wykorzystane będą pobocza, a także ulice przyległe do cmentarza tj. ul. Wierzbowa i ul. Akacjowa.

Cmentarz Południowy- usytuowany przy ul. Konopnickiej w Sanoku – wykorzystany będzie parking znajdujący się bezpośrednio przy cmentarzu oraz pobocze ulicy dojazdowej.

Cmentarz w miejscowości Zagórz – Wielopole znajdujący się przy drodze wojewódzkiej W-892, w rejonie tego cmentarza do parkowania wykorzystany będzie przyległy  parking oraz pobocza dróg dojazdowych.

Cmentarze w pozostałych miejscowościach powiatu sanockiego – w każdym przypadku wykorzystane będą przyległe parkingi oraz pobocza dróg dojazdowych.

Przy każdym z cmentarzy znajdować się będą policjanci, którzy kierując ruchem będą dbali o bezpieczeństwo osób odwiedzających groby najbliższych.

Policja zachęca do korzystania, według możliwości,  z komunikacji miejskiej. Znacząco wpłynie to na bezpieczeństwo i zmniejszy zatłoczenie okolic cmentarzy.

Zobacz także:  Zadbaj o swoje bezpieczeństwo podczas porządków na cmentarzach

źródło: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."