AKTUALIZACJA: „Anatomia upadku” w TV Puls

30-01-2013

Telewizja Puls wyemituje film Anity Gargas „Anatomia upadku” – poinformowała portal Niezależna.pl Agata Kwiatkowska z ogólnopolskiej stacji. Dokument opisujący nieznane fakty dotyczące katastrofy smoleńskiej będzie można zobaczyć na antenie TV Puls już w  niedzielę 3 lutego o godz. 21:55.

Decyzja Telewizji Puls spowodowana jest dyskusją wywołaną w mediach po emisji w kanale National Geographic filmu „Śmierć Prezydenta”, przedstawiającego katastrofę smoleńską z perspektywy raportu MAK oraz komisji Millera.

Po nadaniu programu odezwały się głosy społeczne, dziennikarskie i polityczne, nawołujące o przedstawienie drugiego punktu widzenia, ukazanego w filmie Anity Gargas „Anatomia upadku”, który wchodzi w polemikę z tezami zawartymi w tych raportach – tłumaczą swoją decyzję przedstawiciele TV Puls.

Ponadto już od kilku sezonów właśnie na naszej antenie w każdą niedzielę o godz. 23:00 emitujemy serial dokumentalny „Katastrofa w przestworzach”, któremu nadaliśmy własny tytuł „Podniebny horror”. Tematyka ta jest więc dla nas istotna – powiedział Dariusz Dąbski, prezes Zarządu Telewizji Puls.

Dokument „Anatomia upadku” będą mogli obejrzeć widzowie z całej Polski, korzystający z bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej a także odbierający sygnał z naziemnych nadajników analogowych w województwach: łódzkim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, śląskim, dolnośląskim i zachodniopomorskim.

TV Puls dostępna jest także w ofercie platform satelitarnych oraz w pakietach telewizyjnych wszystkich operatorów kablowych.

foto: Kadr z filmu "Anatomia upadku"

ŹRÓDŁO : www.Niezalezna.pl

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.