Autosan z nagrodą za produkt najbardziej przyjazny osobom z niepełnosprawnością (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Produkowany w Autosanie, autobus miejski SANCITY 10LF otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie na produkt najbardziej przyjazny osobom z niepełnosprawnością w komunikacji miejskiej w kategorii pojazdy. Pamiątkową statuetkę wręczono podczas Targów Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA 2013, które odbyły się w Sosnowcu.

Piąta edycja Targów Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA odbyła się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Wśród wystawców nie zabrakło przedstawicieli sanockiej Spółki. Zaprezentowali oni dwa autobusy: niskopodłogowy, 10-metrowy SANCITY 10LF przeznaczony do komunikacji miejskiej oraz stanowiący najnowszy produkt, uniwersalny EUROLIDER 9 eco, służący pasażerom podczas komunikacji lokalnej i międzymiastowej i przewozach dalekobieżnych.

Targi zgromadziły łącznie 1500 uczestników z przedsiębiorstw komunikacji miejskiej, międzymiastowej, tramwajowej i trolejbusowej. Ważnym punktem całego wydarzenia była Konferencja Transportu Publicznego organizowana przez KZK GOP oraz PIGTSiS pt. „Aktualne wyzwania publicznego transportu zbiorowego”.

źródło: oficjalny serwis internetowy Autosan SA

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."