Czas na finał Łukacijewska Cup 2013 (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Po trwających prawie 2 miesiące rozgrywkach, znamy uczestników Finału turnieju piłkarskiego „Łukacijewska CUP 2013”. Wśród dziewcząt o tytuł powalczą reprezentantki SP nr 2 w Sanoku, natomiast wśród chłopców zawodnicy SP nr 4 w Sanoku. 

Finaliści zostali wyłonieni z 72 drużyn dziewcząt i 156 drużyn chłopców, które początkiem marca zgłosiły swój udział w zawodach.

W I-szym etapie rozgrywek, wyeliminowanych zostało 137 zespołów ( 42 dziewcząt i 95 zespołów chłopców), natomiast pozostałe 91 drużyn (odpowiednio 30 i 61) awansowało do zakończonych niedawno rozgrywek półfinałowych.

Przed nami ostatni etap turnieju – 31 maja br. do walki o tytuł „Mistrza Województwa Łukacijewska CUP 2013” stanie 8 drużyn w kategorii dziewcząt i 16 w kategorii chłopców.

Finał Wojewódzki rozpocznie się 31 maja (piątek) o godz. 9.00 w Rzeszowie na stadionie Resovii, przy ul. Wyspiańskiego 22.

Dla zawodników, którzy wezmą udział w Finale Wojewódzkim przewidziane są nagrody w postaci piłek i koszulek, a także pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcy „Łukacijewska CUP 2013”, oprócz nagród rzeczowych, wyjadą na mecz ligowy Legii Warszawa, połączony ze zwiedzaniem stolicy.

Dla kibiców, których zachęcamy do gorącego dopingu, przygotowaliśmy atrakcje towarzyszące – pokaz żonglerki piłkarskiej w wykonaniu grupy Ballwizards, występ zespołu cheerleaderek „Ice & Fire” Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, a także mobilne miasteczko ruchu drogowego.

Poniżej przedstawiamy zespoły, które 31 maja staną w szranki o tytuł „Mistrza Województwa Łukacijewska CUP 2013”

- w kategorii dziewcząt: Zespół Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym, Zespół Szkół w Pustkowie, Szkoła Podstawowa w Kamieniu, Zespół Szkół nr 3 w Nisku, Zespół Szkół w Cieszacinie Wielkim, Szkoła Podstawowa w Radymnie, Zespół Szkół Trepczy, Szkoła Podstawowa nr 2 w Sanoku.

- w kategorii chłopców: Publiczna Szkoła Podstawowa w Krościenku Wyżnym, Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle, Zespół Szkół w Besku, Publiczna Szkoła Podstawowa w Pustkowie-Osiedlu, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy, Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeworsku, Zespół Szkół w Gorzycach, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sanoku, Szkoła Podstawowa w Lesku, Szkoła Podstawowa nr 11 w Przemyślu, Zespół Szkół w Stubnie, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Stalowej Woli, Szkoła Podstawowa w Kamieniu Podlesiu, SMS Mielec, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustrzykach Dolnych.

ZOBACZ ZAPROSZENIE ELŻBIETY ŁUKACIJEWSKIEJ NA FINAŁ TURNIEJU

ZOBACZ ZAPROSZENIE ELŻBIETY ŁUKACIJEWSKIEJ NA FINAŁ TURNIEJU

Ze szczegółowymi wynikami, zarówno rundy eliminacyjnej, jak i spotkań półfinałowych można zapoznać się na stronie: www.lukacijewskacup.tnb.pl, w zakładce ROZGRYWKI.

Przypominamy, iż na fanpage Łukacijewska CUP ogłoszony został konkurs „Na najsympatyczniejszego Opiekuna Łukacijewska CUP”. Aby wziąć udział w konkursie, należy odnaleźć i polubić fanpage Łukacijewska CUP na www.facebook.pl, udostępnić go znajomym, a następnie – odnaleźć zdjęcie drużyny, na którą chcemy zagłosować i kliknąć „lubię to” (zdjęcia nadsyłane są przez opiekunów drużyn). Nagrodą w internetowej zabawie jest wyjazd dla opiekuna i osoby towarzyszącej na czterodniową wycieczkę do Brukseli, połączoną z zwiedzaniem siedziby Parlamentu Europejskiego!!! Szczegóły konkursu oraz zasady głosowania znaleźć można na stronie www.lukacijewskacup.tnb.pl, w zakładce KONKURS.

Turniej „Łukacijewska CUP 2013” został objęty patronatem honorowym przez Joannę Muchę Minister Sportu i Turystyki.

 

HARMONOGRAM FINAŁU TURNIEJU PIŁKARSKIEGO ŁUKACIJEWSKA CUP 2013:

9:00 – Zbiórka drużyn – STADION RESOVIA RZESZÓW
9:30 – UROCZYSTE OTWARCIE FINAŁU TURNIEJU PIŁKARSKIEGO „Łukacijewska CUP 2013”
10:00 – Początek rozgrywek – FAZA GRUPOWA
10:00 – I kolejka meczowa – kategoria chłopców
10:20 – II kolejka meczowa – kategoria chłopców
10:40 – I kolejka meczowa – kategoria dziewcząt
11:00 – III kolejka meczowa – kategoria chłopców
11:20 – IV kolejka meczowa – kategoria chłopców
11:40 – II kolejka meczowa – kategoria dziewcząt
12:00 – V kolejka meczowa – kategoria chłopców
12:20 – VI kolejka meczowa – kategoria chłopców
12:40 – III kolejka meczowa – kategoria dziewcząt
13:00 – Pokaz Freestyle Football /przerwa obiadowa
13:30 – Wznowienie rozgrywek – FAZA PUCHAROWA
13:30 – Ćwierćfinały – kategoria chłopców
13:50 – Ćwierćfinały – kategoria dziewcząt
14:10 – Półfinały – kategoria dziewcząt/chłopców
14:30 – Mecz o III miejsce – kategoria dziewcząt
14:50 – Mecz o III miejsce – kategoria chłopców
15:10 – MECZ FINAŁOWY – KATEGORIA DZIEWCZĄT
15:30 – MECZ FINAŁOWY – KATEGORIA CHŁOPCÓW
16:00 – UROCZYSTA DEKORACJA – ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW

ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE: POKAZ ZESPOŁU CHEERLEADERSKIEGO WYŻSZEJ SZKOŁY INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA „ICE & FIRE”, MOBILNE MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO, POKAZ ŻONGLERKI PIŁKARSKIEJ W WYKONANIU GRUPY BALLWIZARDS.

źródło: materiały nadesłane

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."