Czekają pieniądze i notebook

SANOK / PODKARPACIE. Pieniądze oraz notebook jest w posiadaniu sanockiej Policji. Od kilku miesięcy nikt nie zgłosił się na komendę po ich odbiór. Pieniądze znaleziono 20 października 2012 około godz. 16. w Sanoku na ul. Królowej Bony. Z kolei notebook znaleziono pod koniec ubiegłego roku w markecie Kaufland.

Znaleziono pieniądze
Policja jest w posiadaniu pieniędzy, które przypadkowo znalazła mieszkanka powiatu sanockiego. Kobieta przekazała banknoty Policji, gdyż nie odnalazła właściciela zguby. Osoba, która utraciła pieniądze po raz kolejny proszona jest o kontakt.

Pieniądze zostały znalezione w dniu 20 października około godz. 16. w Sanoku na ul. Królowej Bony, w okolicy sklepu. Kobieta, która znalazła pieniądze usiłowała odnaleźć właściciela jednak, gdy jej się nie udało przekazał banknoty Policji z prośbą o pomoc.

Osoba, która zgubiła pieniądze proszona jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3 lub pod numerem telefonu 13 46 57 430, bądź 997.


Policja szuka właściciela notebooka
Osoba, która końcem ubiegłego roku w markecie Kaufland w Sanoku  pozostawiła lub zgubiła notebook proszona jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku.

Notebook znaleziono na terenie marketu Kaufland w Sanoku. Sprzęt  marki Toshiba został zabezpieczony przez policjantów do czasu znalezienia właściciela.

Policja zwraca się z prośbą do właściciela notebooka o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, pok. 30 lub pod nr telefonu (13) 46 57 430.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."