Dzień dobry, Świnko – spektakl teatralny

SANOK. Sanocki Dom Kultury serdecznie zaprasza najmłodszych widzów na spektakl teatralny „Dzień dobry, Świnko”, który jest adaptacją jednej z książek Janoscha, uwielbianych zarówno przez dzieci jak i dorosłych, przetłumaczonych na ponad 30 języków, ukazujących się w setkach tysięcy egzemplarzy w kilkudziesięciu krajach.

 

Dzień dobry, Świnko - spektakl teatralny
Teatr Maska w Rzeszowie

5 grudnia 2013 godz.18.00

bezpłatne wejściówki
do odebrania w SDK

Przedstawienie dla: dzieci od 3 lat

Tygrysek i Miś to najlepsi przyjaciele. Od zawsze. Razem się bawią i razem pracują. Mogą na siebie liczyć. Lubią spędzać razem czas. Jednak pewnego dnia pomiędzy dwójkę przyjaciół wkracza Świnka. Zupełnie inna niż odpowiedzialny Miś, świetna zarówno w wymyślaniu zabaw, jak i w unikaniu pracy… Nowa znajoma fascynuje Tygryska, który chce spędzać z nią każdą wolną chwilę. Zachwycony pomysłami Świnki na świetną zabawę, nie pamięta nie tylko o swoich obowiązkach, ale także o swoim przyjacielu – Misiu. Czy jednak można żyć samą zabawą i czy warto zapominać o starych przyjaciołach? Tego dowiecie się podczas przedstawienia.

teatrmaska.pl/ SDK

 

SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax. 013 463 10 42
www.sdksanok.pl

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."