Znaleźli 17 – latka z nacięciami na rękach i pod wpływem alkoholu. Zdążyli z pomocą

SANOK / PODKARPACIE. Trzyosobowa grupa młodych ludzi przechodząc przez park w Sanoku zauważyła lezącego na ławce człowieka. Podeszli do niego aby sprawdzić czy wszystko w porządku. Widząc nacięcia na ręce natychmiast wezwali pomoc.

Sytuacja miała miejsce wczoraj około godz. 18. w Parku Miejskim w Sanoku. Grupa młodych ludzi udała się na spacer. Przechodząc niedaleko jednej z ławek zauważyli leżącego człowieka. Podeszli aby sprawdzić co się dzieje. Gdy zobaczyli, że człowiek ten posiada na ręce widoczne nacięcia i nie reaguje na próby nawiązania z nim kontaktu, natychmiast wezwali pogotowie. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala.

Policjanci ustalili, że mężczyzną, który został zabrany do szpitala jest 17-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Młody człowiek prawdopodobnie próbował targnąć się na własne życie z powodu zawodu miłosnego. W chwili zdarzenia miał niemal 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Postawa trójki młodych ludzi zasługuje na szczególne uznanie.

źródło: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."