REKLAMA

Hotel** Restauracja „Jaś Wędrowniczek” zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki

GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA
z towarzyszeniem Darka Janusa

Grażyna Łobaszewska, jedna z największych osobowości polskiej sceny muzycznej, często stawiana w jednym szeregu z legendami pokroju Arethy Franklin i Billie Holiday. To jeden z naszych najoryginalniejszych talentów piosenkarskich.

Jej piosenki nucą je kolejne pokolenia. Śpiewa o sobie, że „całkiem spokojnie wypija trzecią kawę” albo, że „lubi smutek pustych plaż zimą”, a nastrój jaki wyczarowuje, nie daje o sobie zapomnieć. Jest mistrzynią w przekazywaniu tekstu i budowaniu emocji, niezwykle profesjonalna, to artystka wyjątkowa.

Piosenki takie jak „Czas nas uczy pogody”, „Gdybyś”, „Brzydcy”, czy znakomita interpretacja największych przebojów Niemena, aż po najnowszą płytę „Przepływamy” – tak od lat towarzyszy nam talent wokalny Grażyny Łobaszewskiej.

Darek Janus, kompozytor, aranżer, pianista, keyboardzista, wykładowca w Katedrze Kompozycji i Aranżacji w Instytucie Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest autorem wszystkich muzycznych kompozycji, które zawiera najnowsza płyta Grażyny Łobaszewskiej, utwory powstały z myślą o artystce.

 

 

Koncert Grażyny Łobaszewskiej, której akompaniować będzie Darek Janus, to z pewnością wydarzenie artystyczne, które pozostawi w nas głębokie i niezapomniane wrażenie.

18 maja 2013 (sobota) – godz. 18.00

Wstęp – 50 zł/osoba

 

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.
Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek”
ul. Bieleckiego 8, 38-480 Rymanów

tel. 13 43 567 33, 603 364 444, 609 729 629
e-mail: rymanow@jas-wedrowniczek.pl www.jas-wedrowniczek.pl

24-04-2013