II Bieg w hołdzie Królowi Kazimierzowi. Sukces Sanoczanina!

ROPCZYCE / PODKARPACIE. Kolejny świetny występ zanotował sanocki biegacz długodystansowy Grzegorz Fedak. Tym razem swoją dobrą dyspozycję potwierdził 25 maja w Ropczycach, gdzie na dystansie 10,6 km z czasem 38:40 uplasował się na 4 miejscu generalnie i 2 w kategorii 30/39 lat.

Bieg był podzielony na dwie części. Pierwsza wynosiła 3,6 km. Druga (w której startował sanoczanin) liczyła 10,6 km. Trasa miała typowo górski charakter i nie należała do najłatwiejszych. Składała się z długich i wyczerpujących podbiegów oraz stromych zbiegów. Mimo to, sanocki długodystansowiec spisał się znakomicie.

„Cieszę się z kolejnego dobrego startu. Wysiłek na całości dystansu nie był duży. W końcówce zachowałem sporo sił, co pozwoliło mi na mocny finisz. Z pewnością ciągle rosnąca forma jest efektem intensywnych treningów. Jestem bardzo zadowolony.”

Zawody wygrał Michał Gąsiorski z Jasła.

Grzegorzowi gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy powodzenia w dalszych startach.

AZ

 

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."