INTERWENCJA: Bubel na remontowanej drodze. „To pułapka dla pieszych” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Przy okazji niemal każdej dużej inwestycji zdarzają się drobne błędy. O jednej z usterek, poinformował nas mieszkaniec Sanoka, który wskazał przejście dla pieszych w okolicy skrzyżowania ulic Rymanowskiej z Matejki. Tylko po jednej stronie krawężnik jest obniżony. – To pułapka dla niepełnosprawnych, oraz rodziców z dzieckiem w wózku – zaznacza czytelnik portalu Esanok.pl.

Oznaczone białymi liniami miejsce na przejście dla pieszych znajduje się przy połączeniu ulic Kościuszki z Rymanowską i wjeździe na ulicę Matejki. Z jednej strony, krawężnik został obniżony i dostosowany do potrzeb przechodzących w tym miejscu osób starszych, niepełnosprawnych, czy opiekunów spacerujących z dzieckiem w wózku. Po drugiej, zejście z jezdni nie jest już takie proste. Pieszych „przywita” wyższa przeszkoda, ponad 10-centymetrowy krawężnik.

Uzyskaliśmy zapewnienie, że krawężnik zostanie obniżony przed zakończeniem prac.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."