Kibicuj sanockim hokeistom razem z grupą „ULTRAS STS”!

SANOK / PODKARPACIE. Ciarko PBS Bank KH Sanok zachęca wszystkich sympatyków i fanatyków Sanockiego hokeja do wspólnego uczestnictwa w dopingu wraz z grupą „ULTRAS STS”, która obecnie przebywa na sektorze C6. Chcemy, aby atmosfera w sanockiej Areny była miła a zarazem podniosła.

Grupa ULTRAS STS jest stała i liczy 20 osób chcemy aby była ona znacznie większa, gdyż mamy do tego predyspozycje i warunki. Na pewno nie zabraknie adrenaliny i znacznie większych emocji jak przy zwykłym oglądaniu meczu. Kibice, którzy dołączą do grupy dopingującej mogą liczyć na dodatkowe zniżki do biletu. Pamiętajcie, razem stanowimy zespół, jesteście dodatkowym zawodnikiem naszej drużyny. Zarząd klubu i drużyna Ciarko PBS Bank KH Sanok dziękuje wszystkim kibicom za doping i wsparcie w dotychczasowych meczach. Wasza liczna obecność na Arenie w sposób znaczący wpływa na atmosferę w trakcie meczu i dodaje sportowego ducha naszym zawodnikom, co odzwierciedlają dotychczasowe wyniki.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Ciarko PBS Bank KH Sanok


DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."