SZPITAL SANOK: Mamy 3,7 mln zł z rezerwy premiera na przeniesienie oddziału neurologicznego ze „starego” szpitala!

Wczoraj premier Donald Tusk podpisał decyzję o przyznaniu z rezerwy budżetowej kwoty 3,7 mln zł na alokację oddziałów z ul. Konarskiego do szpitala przy ul. 800-lecia.

-  To decyzja bez precedensu. Jeszcze nigdy nie pozyskano z rezerwy premiera tak dużych pieniędzy – podkreśla starosta sanocki Sebastian Niżnik.
– Dlatego chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy nam pomogli: eurodeputowanej Elżbiecie Łukacijewskiej, wojewodzie Małgorzacie Chomycz-Śmigielskiej i Sławomirowi Mikliczowi. To olbrzymi sukces nas wszystkich.

- Jestem bardzo zadowolony – dodaje radny Paweł Czech, przewodniczący Komisji Zdrowia, Rodziny i Polityki Socjalnej.
Wszyscy radni się cieszą. Dzięki tym pieniądzom uda nam się przenieść oddział neurologiczny. Koszt jego alokacji wstępnie wyceniono na około 5 mln zł, ale mam nadzieje, że uda nam się zamknąć w kwocie 4 mln zł. Stoi przed nami wielkie wyzwanie. Musimy wytężyć wszystkie siły, by sprostać temu zadaniu.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."