Mężczyzna prowadził samochód mając prawie 2 promile alkoholu

SANOK / PODKARPACIE. Policjant z Posterunku Polji w Zagórzu po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Okazał się nim 37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, który podczas badania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę około godziny 4 nad ranem policjant z Posterunku Policji w Zagórzu wracając ze służby jechał ul. Krakowską w Sanoku. W pewnym momencie zauważył zatrzymujący się na jezdni samochód marki Fiat. Funkcjonariusz zainteresował się tą sytuacją. Gdy podszedł do pojazdu wyczuł od kierowcy  woń alkoholu. Przybyły na miejsce patrol zbadał stan trzeźwości 37-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna przyznał się do kierowania pojazdem.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyzna odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."