Najmłodsi o bezpieczeństwie podczas spotkania z policją (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Dzieci z przedszkola nr 1 w Ustrzykach Dolnych gościły policjantki z ustrzyckiej komendy, które opowiedziały dzieciom o bezpieczeństwie na drodze, na podwórku i w domu.

Ustrzyccy policjanci odwiedzili dziś najmłodszych z przedszkola nr 1. Policjantki prowadziły pogadankę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, przypominały dzieciom zasady właściwych zachowań na placu zabaw oraz w miejscu zamieszkania, mówiły też o numerach telefonów alarmowych, pod które należy zadzwonić, jeżeli będzie potrzebna pomoc. Policjantki pokazały dzieciom jaką postawę należy przyjąć w przypadku ataku psa. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania i chociaż grupa składała się z 4 i 5 – latków to dzieci wykazały się duża wiedza na temat bezpiecznych zachowań na drodze.

Na zakończenie spotkania sierż. sztab. Aleksandra Wołoszyn – Kociuba wręczyła przedszkolakom ciekawe i kolorowe książeczki „Bezpiecznie przez cały rok”.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."