Nie będzie akwaparku w Sanoku, ale..? (FILM)

17-02-2013

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy radni na minionej sesji zabezpieczyli 300 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na przeprowadzenie konkursu architektonicznego na Wodne Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe, jakie powstanie w Sanoku zamiast akwaparku.

- Konkurs architektoniczny zostanie ogłoszony najprawdopodobniej w lutym bieżącego roku – mówił podczas sesji Rady Miasta, Ziemowit Borowczak.

Według koncepcji Urzędu Miasta Wodne Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe będzie przystosowane do potrzeb mieszkańców Sanoka i jego okolic. - Chcemy dostosować wielkość obiektu do możliwości finansowych miasta, a także do realnych potrzeb mieszkańców, jakie zostały nam zasygnalizowane - dodaje Ziemowit Borowczak.

Pomysł ten przypadł do gusty grupie radnych. - Pana słowa zabrzmiały dla mnie jak balsam – komentował wypowiedź wiceburmistrza. radny Maciej Drwięga.

W temacie inwestycji pojawiła się dyskusja, której prekursorem był radny Andrzej Chrobak, pytając się o sensowność funkcjonowania spółki, która będzie prowadzić inwestycję.

Więcej informacji w materiale filmowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.