Niebezpieczny manewr 15 – letniego rowerzysty. Mercedes na betonowym mostku (ZDJĘCIA)

GOLCOWA / PODKARPACIE. W miejscowości Golcowa doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 15-letni rowerzysta prawdopodobnie włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W miejscowości Golcowa doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Funkcjonariusze po wykonaniu czynności ustalili sprawcę tego zdarzenia. Okazał się nim 15-letni rowerzysta. Młody człowiek prawdopodobnie włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem. W wyniku tego manewru rowerzysty kierujący samochodem odbił kierownicą aby uniknąć zderzenia i stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie jego samochód zatrzymał się poza jezdnią, na betonowym mostku. Na szczęście żaden z uczestników nie doznał obrażeń. Jak ustalili policjanci obaj kierujący byli trzeźwi.

Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają brzozowscy policjanci.

źródło: KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."