Nietrzeźwy klęczał na jezdni

SANOK/ PODKARPACIE. W trakcie patrolowania jednej z sanockich ulic policjanci zauważyli pieszego, który szedł środkiem jezdni i utrudniał ruch pojazdów. W pewnym momencie mężczyzna klęknął. Interweniujący funkcjonariusze zatrzymali, jak się okazało pijanego mężczyznę do wytrzeźwienia.

Policja

Policja

Sytuacja miała miejsce wczoraj kwadrans przed godz. 22. na ul. Kościuszki w Sanoku. Patrol policji podjął interwencję wobec pieszego, który idąc środkiem jezdni w pewnym momencie klęknął i zaczął wykrzykiwać słowa wulgarne. Mężczyzna utrudniał ruch i stwarzał zagrożenie bezpieczeństwa zarówno dla siebie, jak też poruszających się pojazdów. Funkcjonariusze natychmiast wstrzymali ruch w obu kierunkach, usunęli mężczyznę z drogi i umieścili w radiowozie. Awanturnikiem okazał się 53-letni mieszkaniec Sanoka. Alkomat wykazał, że ma on w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

53-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia.

 

KPP Sanok

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."