Nożownik z ul. Wolnej aresztowany na 3 miesiące

SANOK / PODKARPACIE.  17-latek, który w piątek w bloku przy ul. Wolnej poranił  dotkliwie nożem 34-letniego mieszkańca Sanoka, najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. O zastosowaniu takiego środka zapobiegawczego w sobotę zadecydował Sąd Rejonowy w Sanoku na wniosek sanockiej prokuratury.

Sanoccy policjanci zatrzymali 17-latka już w piątek. Chłopak, który po ataku uciekł z miejsca zdarzenia, znajdował się w szpitalu  Udał się tam po  pomoc, gdyż odniósł ranę ciętą dłoni. Miał ubranie i buty poplamione krwią.

Jego ofiara, 34-letni mężczyzna cudem uniknął śmierci, gdyż napastnik zadał mu kilka ciosów, w tym zagrażające życiu.

Badanie alkomatem wykazało, że 17-latek był trzeźwy. Młodemu mężczyźnie pobrano krew do badań  pod kątem substancji odurzających. Policjanci zabezpieczyli również poplamione ubrania.

Podejrzanemu postawiono zarzut dotyczący spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Prokuratura nie ujawnia treści zeznań złożonych w sobotę przez 17-latka. Prawdopodobnie napastnik i ofiara nie znali się.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."