O mandat w Lesku walczyć będzie pięciu kandydatów

LESKO /PODKARPACIE. Po wygaszeniu mandatu radnego Przemysława Kokocia, w Lesku w dniu 24 marca 2013 roku odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej. W szranki o mandat radnego stanie 5 kandydatów.

Wybory uzupełniające mają związek z wygaszeniem mandatu Przemysława Kokocia, który sprawował funkcję  radnego z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców „Obywatelskie Forum Rozwoju Powiatu”.

Miejska Komisja Wyborcza w Lesku podała, że zarejestrowanych zostało pięciu kandydatów, którzy będą walczyć o mandat radnego w Okręgu Wyborczym nr 1.

I tak Komitet Wyborczy SLD wystawił kandydaturę Ryszarda Owsianego (lat 67). Komitet Wyborczy Wyborców „Nasza Przyszłość” będzie reprezentował Dariusz Sowa (lat 45). KWW „Lesko 2013” wystawił Mariusza Wermińskiego (lat 47),  a KWW „Lepsze Jutro” Roberta Gembusia (lat 40).  Kandydatem KWW „Razem” jest Janusz Radłowski (lat 70).

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."