O procedurach na wypadek zdarzeń nadzwyczajnych

SANOK / PODKARPACIE. Wczoraj w budynku komendy Policji w Sanoku odbyło się spotkanie, którego tematem przewodnim było wypracowanie procedur postępowania na wypadek zdarzeń nadzwyczajnych oraz wymiany informacji pomiędzy instytucjami. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele sanockich urzędów i instytucji.

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Sanoku oraz zaproszeni goście spotkali się wczoraj o godz. 11. Spotkanie zainicjował I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku podinsp. Łukasz Dytkowski.

Swoją obecnością zaszczycili: Marian Kurasz Zastępca Burmistrza Miasta Sanoka, przedstawiciele starostwa powiatowego w Sanoku Bożena Pietruszka, Zbigniew Długosz, przedstawiciele urzędów gmin powiatu sanockiego na czele z Wójtem Gminy Zarszyn Andrzejem Betlej,  Przewodnicząca III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Sanoku Teresa Stach, Dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Maciej Drwięga, Dyrektor PCPR Jan Paszkiewicz, Dyrektor SP ZOZ w Sanoku Adam Siembab, Komendant Straży Miejskiej w Sanoku Marek Przystasz oraz Kierownicy MOPS-ów i GOPS-ów z terenu powiatu sanockiego.

Tematem przewodnim spotkania było wypracowanie procedur postępowania w przypadku zdarzeń nadzwyczajnych, podczas których Policja musi się posiłkować pomocą ze strony instytucji i urzędów.

Wspólna debata miała na celu zacieśnienie wzajemnej współpracy, polepszenie przepływu informacji pomiędzy instytucjami oraz podjęcie wiążących decyzji w kwestii udzielania pomocy na wypadek nagłego zdarzenia.

źródło: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."