Odnaleziono zaginionego mężczyznę

SANOK / PODKARPACIE. 80-letni mieszkaniec Sanoka, który poszukiwany był od niedzieli został odnaleziony w szpitalu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wiadomość o miejscu pobytu zaginionego natychmiast przekazano zaniepokojonej rodzinie.

Zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny miało miejsce w niedzielę przed północą. 80-latek wyszedł z domu około godz. 17. i do późnych godzin nocnych nie powrócił. Zaniepokojona rodzina przekazała sprawę Policji.

Funkcjonariusze sprawdzali każde miejsce, w które mógł udać się starszy mężczyzna nie wykluczając placówek leczniczych i opiekuńczych.

Na szczęście szybkie i intensywne działania pozwoliły na odnalezienie zaginionego. Starszy mężczyzna przebywał w szpitalu. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Informacja o miejscu pobytu 80-latka natychmiast została przekazana członkom rodziny.

źródło: KPP SANOK

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."