REKLAMA

Odprawa roczna w Lesku

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. W środę (30 stycznia) odbyła się odprawa służbowa podsumowująca miniony rok pracy Policji w powiecie leskim. W spotkaniu uczestniczył  inspektor Andrzej Sabik – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji oraz zaproszeni goście.


W budynku starostwa, odbyła się roczna odprawa Policji. W spotkaniu, oprócz przedstawicieli leskiej komendy, uczestniczyli zaproszeni goście oraz Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego inspektor Andrzej Sabik. Spotkanie było okazją do rozmowy o bezpieczeństwie w Bieszczadach.

Komendant Powiatowy Policji w Lesku młodszy inspektor Wiesław Korczykowski przedstawił zgromadzonym sprawozdanie z działalności zarządzanej przez niego jednostki oraz ocenę stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego za 2012 rok.


Naczelnicy wydziałów prewencji i kryminalnego przedstawili efekty pracy za ubiegły rok, udowadniając, że powiat leski jest bezpieczny. W 2012r. odnotowano znaczny spadek liczby zdarzeń drogowych, w tym tych najbardziej tragicznych, w których giną ludzie. Miniony rok to również spadek ogólnej dynamiki przestępstw co oznacza, że na terenie powiatu dokonano mniej przestępstw niż w 2011 roku.

Po zakończeniu prezentacji multimedialnej głos zabrali zaproszeni goście m.in. starosta powiatu Marek Pańko, Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Barbara Jankiewicz wójt Gminy Baligród Agata Pomykała oraz wójt Gminy Cisna Renata Szczepańska. Podsumowanie oceny działań leskich policjantów należało do zastępcy komendanta wojewódzkiego.

źródło: KPP LESKO

01-02-2013


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.