Pijany mężczyzna zdemolował autokar

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w miniony poniedziałek uszkodził autokar. W chwili zdarzenia był pijany. Teraz za swój wybryk odpowie przed sądem. Grozi mu  kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek około godziny 4 nad ranem dyżurny sanockiej Policji otrzymał zgłoszenie, że na ul. Cegielnianej w Sanoku ktoś niszczył zaparkowany autokar. Natychmiastowa reakcja funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania  sprawcy uszkodzeń. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Mężczyzna był pijany. Miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Sprawca w pojeździe marki vanhool powybijał szyby, wyrwał okratowanie wentylatorów klimatyzacji i zarysował karoserię. Łącznie straty oszacowano na kwotę 15 tys. złotych.

Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."