Pijany turysta wypadł z okna

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W minioną sobotę policjanci interweniowali wobec osób, które trafiły do szpitala będąc pod wpływem alkoholu. 31-letni turysta wypadł z okna gospodarstwa agroturystycznego, a 52-letnia kobieta została odnaleziona śpiąca na polnej drodze. Mimo początkowych obaw dotyczących stanu ich zdrowia, lekarze nie stwierdzili żadnych poważnych obrażeń.

 

W sobotę nad ranem pogotowie ratunkowe zabrało z Bukowca 31-letniego mężczyznę, który uskarżał się na ból pleców po upadku z okna. Jak ustalili policjanci, turysta ze Śląska, który poprzedniego wieczoru ze znajomymi spożywał alkohol wypadł z okna pierwszego piętra gospodarstwa agroturystycznego. Następnie obudził gospodynię, skarżąc się na silny ból pleców. W szpitalu okazało się, że nic poważnego turyście się nie stało.

Na strachu skończyło się również w przypadku 52-letniej kobiety, odnalezionej przez mieszkańca Wańkowej na polnej drodze w tej miejscowości. Kobieta nie dawała znaków życia. Okazało się, że znajduje się ona w stanie upojenia alkoholowego, stąd brak jakiegokolwiek kontaktu. Kobieta również została zabrana do szpitala, gdzie stwierdzono, że nie posiada żadnych obrażeń.

 

źródło: KPP Lesko

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."