PIŁKA NOŻNA: Stal Sanok pokonała LKS Skołyszyn

STAL SANOK: W kolejnym spotkaniu kontrolnym przed rozpoczęciem rundy wiosennej, piłkarze Stali Sanok pokonali bez większych kłopotów czwarty zespół krośnieńskiej klasy okręgowej LKS Skołyszyn 2:0. Przez cały mecz dominacja sanoczan nie podlegała najmniejszej dyskusji

i choć mimo wielu dogodnych sytuacji strzeleckich Stalowcom „tylko” dwukrotnie udało się pokonać golkipera gości. Obydwie bramki dla żółto-niebieskich padły łupem Macieja Kuzickiego. Spotkanie rozegrane zostało na euroboisku w Pakoszówce.

Stal Sanok – LKS Skołyszyn 2:0 (0:0)
Bramki: Maciej Kuzicki 52′, 63′.

Stal Sanok (I połowa): Chopko – Faka, Łuczka, Zarzycki, Pluskwik – Sobolak, Tabisz, Poliniewicz, Adamiak, Niemczyk – Góra.
II połowa: Krzanowski – Kokoć, Januszczak, Zarzycki, Jaklik – Ząbkiewicz, Lorenc, Węgrzyn, Kruszyński, Kuzicki – Szałamaj.

Źródło: oficjalna strona internetowa klubu Stal Sanok