Po wybraniu pieniędzy z bankomatu został zaatakowany przez mężczyznę z nożem

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 21-latka, który prawdopodobnie posługując się nożem żądał od mężczyzny wydania pieniędzy wybranych chwilę wcześniej z bankomatu. Gdy pokrzywdzony sprzeciwił się sprawcy ten odepchnął go i uciekł.

Zdarzenie miało miejsce w piątek po godz. 23 przy ul. Kościuszki w Sanoku. Z ustaleń policji wynika, że do 33-letniego  mieszkańca powiatu sanockiego, który właśnie wybrał pieniądze z bankomatu, podszedł nieznany młody mężczyzna i zażądał wydania gotówki. W ręce trzymał nóż i groził, że go użyje. Gdy napadnięty mężczyzna sprzeciwił się sprawcy, wówczas został przez niego odepchnięty i kopnięty. Następnie bandyta uciekł.

Powiadomiona policja patrolowała teren wspólnie z  33-latkiem. Przejeżdżając ulicę Sienkiewicza napotkali odpowiadającego rysopisowi mężczyznę, który widząc radiowóz zaczął uciekać. Policjanci dokonując zatrzymania sprawcy ujawnili, że posiadał przy sobie nóż, którym prawdopodobnie groził pokrzywdzonemu.

21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego został osadzony w policyjnym areszcie. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Dziś o godz. 11. odbyło się posiedzenie sądu, na którym postanowiono o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu.

źródło: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."