Policja poszukuje świadków rozboju w Jasienicy Rosielnej

JASIENICA ROSIELNA / PODKARPACIE. Policja poszukuje świadków oraz osoby mogące mieć wiedzę na temat rozboju, do którego doszło w niedzielną noc w Jasienicy Rosielnej.  Z ustaleń policjantów wynika, że 26-letni mieszkaniec Bliznego został zaatakowany przez nieznanych mu mężczyzn, którzy następnie zabrali mu telefon komórkowy.

Do zdarzenia doszło w nocy z 10/11 marca br. kilka minut przed północą w Jasienicy Rosielnej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-letni mieszkaniec Bliznego został zaatakowany przez nieznanych mu mężczyzn, którzy zabrali mu telefon komórkowy. Sprawcy po dokonaniu tego przestępstwa oddalili się pieszo w kierunku Szkoły w Jasienicy Rosielnej.

Sprawcami tego rozboju są najprawdopodobniej trzej młodzi mężczyźni w wieku od 17 do 25 lat. Wszyscy byli ubrani w bluzy z kapturem na głowie. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego przyczyn, okoliczności oraz sprawców proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie przy ul. Witosa 9 lub tel. /13/ 43 08 320, / 13/ 43 08 330 lub nr alarmowy 997. Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc do wszystkich osób, których informacje mogą okazać się przydatne w ustaleniu sprawców rozboju.

źródło: KPP Brzozów

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."