Policjanci zabezpieczyli narkotyki, telefony i kołpaki

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Jeden z nich, 22-latek podejrzany jest również o szereg włamań i kradzieży. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu ujawniono narkotyki oraz skradzione przez niego przedmioty. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów.

 

We wtorek funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustrzyckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, 19-latka z Ustrzyk Dolnych i 22-latka z Łodzi. Podczas przeszukania w mieszkaniu wynajmowanym przez łodzianina policjanci ujawnili 19 woreczków strunowych z zawartością suszu i wagę elektroniczną. Ponadto w mieszkaniu znajdowały się przedmioty, które mogły pochodzić z przestępstwa – kołpaki, kilka sztuk telefonów komórkowych, tablice rejestracyjne i nawigacja.
W środę obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty. 22-latek jest podejrzany o szereg kradzieży, których dokonał na przełomie marca i kwietnia br. w Ustrzykach Dolnych oraz o posiadanie narkotyków. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na kwotę blisko 1200 złotych. Łodzianin za podobne przestępstwa był już notowany na terenie kraju. Natomiast 19-latek usłyszał zarzut posiadania około 30 gramów narkotyków. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie.
Postępowanie prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych.
źródło: KPP Ustrzyki Dolne
DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."