Prędkość i brawura mogły spowodować tragedię (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Nadmierna prędkość i brawura były przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Ustrzykach Dolnych. Kierujący audi 19-latek wjechał w latarnię, w wyniku zderzenia pojazd upadł na dach.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj, po południu na wjeździe do dworca autobusowego. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, 19-latek kierujący audi,  jechał z nadmierna prędkością , nie zapanował nad pojazdem i wjechał w latarnie , w wyniku zderzenia pojazd upadł na dach.

W audi oprócz kierowcy znajdował się jeszcze pasażer, na szczęście żaden z nich nie został ranny.  Kierowca był trzeźwy. Spowodowana przez 19-latniego mieszkańca gm. Ustrzyki Dolne kolizja zakończyła się mandatem karnym.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kodeks wykroczeń przewiduje karę grzywny. Pamiętajmy, że można za to również stracić prawo jazdy.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."