PROKURATOR: Opinia w sprawie broni będzie znana za kilka dni (FILM)

25-01-2013

KROSNO / PODKARPACIE. Na przełomie stycznia i lutego będzie wiadomo, czy z tej samej broni zastrzelono Krystiana L, mieszkańca Leska i czy z tej sami broni zginęli dzień później Kamila M. i Andrzej B.. Jak poinformowała dzisiaj Wiesława Basak, z – ca prokuratora okręgowego w Krośnie, biegli  z zakresu badań balistycznych są w trakcie wykonywania opinii. Wczoraj pojawiła się w mediach informacja, że ta sama broń była użyta zarówno w Międzybrodziu, jak i w Sanoku. Na razie ta wersja wydarzeń nie jest oficjalnie potwierdzona.

Dzisiaj Prokuratura Okręgowa w Krośnie wydała kolejne oświadczenie w sprawie śledztwa  dotyczącego zabójstwa Krystiana L.,  usiłowania zabójstwa dwóch funkcjonariuszy z KPP w Sanoku oraz śmierci Kamili M. i Andrzeja B.. Prokurator Wiesława Basak podkreśliła, że opinia balistyczna jest dla śledztwa na tym etapie najbardziej istotna. Na pełną, kompleksową opinię trzeba będzie poczekać 6 miesięcy.

Za około 4 tygodnie poznamy wyniki badań toksykologicznych, które wyjaśnią czy zabici byli pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających.

red.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.