Recydywista złapany podczas jazdy na „podwójnym gazie”

SANOK / PODKARPACIE. W 2010 roku sąd zakazał 37-latkowi prowadzić pojazdy mechaniczne przez 5 lat. Wczoraj przed godziną 10 został zatrzymany w centrum miasta przez sanockich policjantów, kiedy prowadził BMW. Był pijany, miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Za swoje czyny odpowie przed sądem.


Policjanci patrolujący ulicę Królowej Bony zauważyli BMW. Rozpoznali kierowcę tego pojazdu, gdyż wcześniej podejmowali wobec niego interwencję i zatrzymywali mu uprawnienia do jazdy samochodem. 37-latek porzucił pojazd na chodniku i próbował uciekać, jednak po krótkim pościgu został przez policjantów zatrzymany.

W trakcie czynności okazało się, że kierowca BMW znajdował się w stanie nietrzeźwości. Alkomat pokazał, że mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Ponadto, wobec 37-latka był orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów do 2015 r. za popełnione wcześniej przestępstwa drogowe.

Za zachowanie niezgodne z prawem mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem.

źródło: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."