AKTUALIZACJA: Ruch Narodowy przeciwko lekceważeniu społeczeństwa (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy działacze Ruchu Narodowego w miniony czwartek protestowali wobec lekceważenia dużej części sanoczan przez burmistrza i większości radnych miasta.

Członkowie ruchu zbierali wśród sanoczan podpisy pod petycją sprzeciwiającą się sprzedaży m. in. Stadionu ,,Wierchy”, kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Sosenki” i terenów pod działki budowlane na Białej Górze. Zebrali 2,5 tysiąca podpisów. 26 września na sesji Rady Miasta delegacja Ruchu Narodowego złożyła podpisy na ręce przewodniczącemu Rady Janowi Oklejewiczowi i wystosowała apel o cofnięcie decyzji wyprzedaży wyżej wymienionego majątku.


Zgodnie z Ustawą z dnia 14.06.1960r Kodeksu postępowania administracyjnego Rozdz. 7. Art. 35 § 1 i 2, termin jaki obowiązuje władze do odpowiedzi to 30 dni, więc jest po czasie, a my dalej nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

materiały nadesłane: Ruch Narodowy Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."