Sanocka policja zatrzymała 16-latka. Miał przy sobie 18 porcji narkotyków

Sanoccy policjanci zabezpieczyli narkotyki, które ujawnili podczas interwencji. Środki odurzające posiadał przy sobie 16-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Teraz za nieprzestrzeganie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie przed sądem rodzinnym.

W miniony poniedziałek około godziny 19 na ul. Błonie w Sanoku policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego podjęli interwencję wobec czterech młodych mężczyzn w wieku od 16 do 23 lat.

W trakcie legitymowania jeden z mężczyzn zaczął zachowywać się bardzo nerwowo. Policjanci podejrzewali, że chłopak ma coś do ukrycia. Ich przypuszczenia się potwierdziły. W trakcie kontroli osobistej funkcjonariusze ujawnili przy 16-letnim mieszkańcu powiatu brzozowskiego 18 woreczków strunowych z suszem roślinnym. Funkcjonariusze użyli testera do przebadania substancji. Okazało się, że jest to marihuana.

W związku z tym, że sprawca jest osobą nieletnią materiały w tej sprawie zostaną przesłane do sądu rodzinnego i nieletnich.

foto: archiwum KPP Sanok

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."