Sanocki SOR gościł uczniów SP nr 1 w Zagórzu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jak cenne i kruche jest ludzkie życie i zdrowie? Jak ważna jest znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach? Mogli się o tym przekonać uczniowie klasy IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej nr 1 w Zagórzu, którzy odwiedzili sanocki SOR.

Uczniowie zagórskiej „jedynki” wraz z wychowawczyniami (p. Ewą Mołek i p. Barbarą Bąk) otrzymali zaproszenie od zaprzyjaźnionych ratowników medycznych i mogli poznać kulisy pracy ratowników medycznych.

Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli prezentację multimedialną. Chętnie wykonywali ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem profesjonalnych manekinów. Z ciekawością przeglądali wyposażenie karetki oraz specjalistyczny sprzęt ratunkowy. Wszystko pod czujnym okiem doświadczonych ratowników.

- Wrażenia i emocje towarzyszące temu spotkaniu na długo pozostaną w naszej pamięci. Bardzo serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i poświęcony nam czas. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zaproszenie – powiedziała nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 1 w Zagórzu, Ewa Mołek.

źródło: materiały nadesłane

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."