HOKEJ: Sanockie hokeistki przed debiutanckim sezonem w lidze (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Hokeistki Ciarko PBS Bank KH rozpoczęły przygotowania do debiutanckiego sezonu Polskiej Ligi Hokeja Kobiet. Za sanoczankami rok szkolenia. Przed nimi, ostatni akcent, okres treningów „na sucho”, a po wakacjach pierwszy mecz o ligowe punkty. Więcej informacji w materiale filmowym.

Sanoczanki przystąpią do rywalizacji o mistrzostwo Polski w zreorganizowanej lidze podzielonej na dwie grupy. Grupa A, liczyć będzie osiem najlepszych zespołów w ubiegłym sezonie. Natomiast w grupie B, obok reprezentantek Ciarko PBS Bank KH, zagrają: Cracovia, Podhale oraz druga drużyna z Krynicy.

Po rundzie zasadniczej, dwie najlepsze ekipy grupy B zagrają baraż o wejście do rundy play-off z siódmym i ósmym zespołem grupy A. Teoretycznie, istnieje możliwość, że mistrzem Polski zostanie drużyna rozpoczynająca rywalizację w grupie B.

Pierwsze mecze nowego sezonu zaplanowano na wrzesień.

Więcej informacji w materiale filmowym.

 

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."