SANOK: Kierująca samochodem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzystce

25-07-2013

SANOK. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło na jednym z sanockich skrzyżowań. Kierująca samochodem osobowym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzystce. Rowerzystka została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 9. w Sanoku na skrzyżowaniu ulic Kasprowicza, Iwaszkiewicza i Norwida. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Mitsubishi 42-letnia mieszkanka powiatu sanockiego wyjeżdżając od strony ul. Kasprowicza, z drogi podporządkowanej, prawdopodobnie nie zauważyła jadącej z jej lewej strony rowerzystki i wymuszając pierwszeństwo przejazdu doprowadziła do zderzenia. Do szpitala przewieziono rowerzystkę, 49-letnią mieszkankę powiatu sanockiego. U kobiety stwierdzono złamanie prawej ręki.

Uczestniczki wypadku były trzeźwe. Policja sanocka prowadzi w tej sprawie postępowanie. Ma ono na celu ustalić dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia.

źródło: KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.