SANOK: Kierująca samochodem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzystce

SANOK. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło na jednym z sanockich skrzyżowań. Kierująca samochodem osobowym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzystce. Rowerzystka została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 9. w Sanoku na skrzyżowaniu ulic Kasprowicza, Iwaszkiewicza i Norwida. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Mitsubishi 42-letnia mieszkanka powiatu sanockiego wyjeżdżając od strony ul. Kasprowicza, z drogi podporządkowanej, prawdopodobnie nie zauważyła jadącej z jej lewej strony rowerzystki i wymuszając pierwszeństwo przejazdu doprowadziła do zderzenia. Do szpitala przewieziono rowerzystkę, 49-letnią mieszkankę powiatu sanockiego. U kobiety stwierdzono złamanie prawej ręki.

Uczestniczki wypadku były trzeźwe. Policja sanocka prowadzi w tej sprawie postępowanie. Ma ono na celu ustalić dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia.

źródło: KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."