SANOK: Pomógł spragnionym. Został pobity

SANOK / PODKARPACIE. Do drzwi pokrzywdzonego zapukało trzech znanych mu młodych mężczyzn prosząc o wodę. Będąc w środku zażądali od niego pieniędzy oraz telefonów. Gdy odmówił pobili go i uciekli. Policjanci zatrzymali sprawców po przeprowadzonym pościgu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (12.08) około godz. 16.30. na ul. Heweliusza w Sanoku. Z ustaleń poczynionych na miejscu wynika, że do mieszkania 18-latka przyszli trzej jego znajomi. Będąc w środku pili wodę. W pewnym momencie goście zaczęli zachowywać się agresywnie i zażądali aby chłopak wydał im telefony komórkowe oraz wszystkie pieniądze. Gdy ten odmówił zacząli go bić oraz kopać po całym ciele. Następnie uciekli.

Policjanci zatrzymali w pościgu dwóch sprawców, mieszkańców powiatu sanockiego w wieku 20 i 23 lata. Dodatkowo mężczyznom udowodniono zniszczenie sprzętu domowego wartości 970 zł. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara pozbawienia wolności nawet do lat 5.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."