REKLAMA

SDK zaprasza do Kina – zdobądź zaproszenie!

SANOK. „Zaślepiona” to brytyjski debiut młodej polskiej reżyserki Katarzyny Klimkiewicz o pełnej napięć historii miłości kobiety w średnim wieku do dużo młodszego studenta z Algierii. Film o  miłości, namiętności, uprzedzeniach i obsesjach.


ZAŚLEPIONA – dramat
produkcja: Wielka Brytania 2013

07.VI.2013  godz. 20.30
08.VI.2013  godz. 19.00
09.VI.2013  godz. 18.00
10.VI.2013  godz. 19.00

czas trwania: 88 min.
cena biletu 13 zł

„Zaślepiona” (ang. Flying Blind) to brytyjski film dramatyczny z 2013 roku. Obraz jest pełnometrażowym debiutem fabularnym reżyserki Katarzyny Klimkiewicz. Scenariusz napisali Naomi Wallace, Bruce McLeod oraz Caroline Harrington. Muzykę skomponował Jon Wygens, a za produkcję odpowiadają Steve Jenkins, Christopher Moll oraz Alison Sterling. Światowa premiera filmu odbyła się na 66. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Edynburgu.

Główna bohaterka filmu „Zaślepiona”, Frankie odnosi sukcesy w dziedzinie inżynierii lotniczej. Wiedzie poukładane życie do momentu, w którym poznaje dużo młodszego studenta Kahila. Tajemniczy, przystojny mężczyzna jest Francuzem algierskiego pochodzenia. Fascynacja, rodząca się między bohaterami, prowadzi do namiętnego romansu i powoduje, że Frankie całkowicie traci kontrolę nad własnym życiem. Okazuje się jednak, że jej kochanek podejrzany jest o kontakty z terrorystami, a dotąd bezpieczne życie kobiety staje się ciągiem trudnych decyzji i balansowania na granicy prawa.

W filmie w rolach głównych wystąpili: Helen McCrory jako Frankie, Najib Oudghiri – Kahil, Kenneth Cranham – Victor, Lorcan Cranitch – Duncan Morehouse, Tristan Gemmill – Robert, Razane Jammal – Dima, Scott Stevenson – Special Police, Tim Wallers – Pułkownik, Cameron Stewart – Andrew Dockings, Sam Ellis – Harry Dixon, Glyn Grimstead – Terry Stockton. /opis dystrybutora/

Kino SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax. 013 463 10 42
www.sdksanok.pl

Jak zdobyć zaproszenie?

Wyślij wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „ZAŚLEPIONA” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu oraz wybrany przez siebie termin wyświetlanego filmu.
50-ta osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA jedno podwójne zaproszenie do Kina SDK!
Na e-maile czekamy do piątku (07.06.br.) do godziny 11.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 11.00 – 15.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

06-06-2013