STAL SANOK: Już w niedzielę mecz z Resovią

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę Stal podejmować będzie na własnym obiekcie vice-lidera III ligi lubelsko-podkarpackiej Resovię Rzeszów. Pasy przyjeżdżają do Sanoka będąc na fali. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko pod względem kibicowskim.

Pod względem sportowym zobaczymy w niedzielę na murawie Wierchów nową drużynę Stali Sanok po wodzą nowego szkoleniowca Marcina Gabora. Nowy sternik drużyny miał bardzo mało czasu na przygotowanie swoich podopiecznych do kolejnego meczu ligowego, jednak z dnia na dzień widać w drużynie różnicę. Ostatni tydzień przygotowań to zaledwie zalążek tego co czeka nasz zespół w najbliższym czasie i pierwsze kroki w kierunku pełnej profesjonalizacji.

Sanoccy Kibice będą mieli okazję przywitać nowego szkoleniowca już w niedzielę o godzinie 15.00.

Przypominamy, że jeszcze jutro i w sobotę można nabyć bilety w przedsprzedaży. Do rozdysponowania pozostało jeszcze 250 biletów!  Bilety można nabyć u naszego Partnera w sklepie AGENDA2000 w Sanoku, ul. Jagiellońska 14 w godzinach 9-17 i w sobotę w godzinach 9-14.

Stal Sanok  – Resovia Rzeszów, niedziela, 6 października, godzina 15.00, Stadion MOSIR w Sanoku.


źródło: oficjalna strona klubu Stali Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."