Strzelanina na ul. Cegielninej: podejrzewany jest osaczony w mieszkaniu (ZDJĘCIA)

10-01-2013

Już wczoraj policjanci namierzyli podejrzewanego o morderstwo w Międzybrodziu pod Sanokiem. Rozpoczęli obserwacje jego mieszkania na ul. Cegielnianej, która trwała przez całą noc i godzinach rannych. Policjanci zamierzali go dzisiaj zatrzymać. Około południa podejrzewany zorientował się, że jest obserwowany.

O 12. 35 otworzył ogień do policjantów oddając cztery strzały z balkonu w kierunku nieoznakowanego policyjnego samochodu. Na szczęście żadnemu z funkcjonariuszy nic się nie stało.

Sprawcą jest 32 -letni mieszkaniec Sanoka, człowiek z bardzo bogatą przeszłością kryminalną – podkreśla kom. Paweł Międlar, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji. – Jest to człowiek w przeszłości karany.
Wezwano posiłki, Podejrzewany został osaczony w mieszkaniu. Na pomoc wezwano antyterorystów. Policjanci ostrzegli mieszkańców bloku, by nie wychodzili ze swoich mieszkań. Ul. Cegielniana została zamknięta zarówno dla ruchu samochodowego, jak i dla pieszych. Zamknięto również drogi boczne prowadzące do zagrożonego terenu. Na wszystkich wejściach i wjazdach postawiono funkcjonariuszy.

Choć jest to niepotwierdzona informacja, prawdopodobnie w mieszkaniu razem z podejrzewanym przebywa jeszcze jedna osoba. Być może jest to zakładnik.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.